Kamu kurum ve kuruluşları, organize sanayi bölgeleri ile 13/1/2011 tarihli ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanununa göre faaliyet gösteren şirketler tarafından, işyerlerine iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini sunmak üzere kurulan gerekli donanım ve personele sahip olan ve Bakanlıkça yetkilendirilen birimdir.

O.S.G.B.’ler İş yerlerinizin ihtiyaç duyduğu İş sağlığı ve İş güvenliği hizmetlerini tek elden almayı sağlayan bünyesinde İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri hekimi ve Sağlık Personeli bulunduran işletmelerdir.

Özel İŞMAR O.S.G.B. olarak işletmenize hizmet vermemizi talep etmeniz ya da konu hakkında detaylı bilgi almak istemeniz halinde 0530 385 27 72 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

KURUMSAL HİZMET

Profesyonel idari ekibimiz, deneyimli iş güvenliği uzmanlarımız ve işinin ehli işyeri hekimlerimiz ile almış olduğunuz hizmeti ihtiyacınıza en uygun şekilde sizlere sunmaktayız.

DEĞİŞKEN HİZMET SAATLERİ

İş akışınız ve sürekliliğinizin etkilenmemesi için sizlere uygun olan saatlerde danışmanlık ve eğitim hizmetleri talebiniz doğrultusunda esnek bir şekilde sağlamaktayız. Böylece hizmetlerimizi sizlere sunarken iş verimliliğinizin de etkilenmemesi için yoğun çaba sarf ediyoruz.

MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Yaptığınız işler, tarafımızdan alınan aksiyonlar, dosyalarınız evraklarınız, iş güvenliği ve iş sağlığı ile ilgili tüm çalışmalarınız tarafımızdan üçüncü şahıslara paylaşılmayacak şekilde korunmaktadır.

UYGUN FİYAT POLİTİKASI

İşimizin gerekliliklerini yerine getirirken mevzuatın öngördüğü sürelerin üzerinde ve ekstradan vermiş olduğumuz birçok hizmet için sizlerden fazladan ücret talep etmiyoruz. Uygun ücret politikası ile kaliteli ve üst düzey İSG hizmetini sizlere sağlıyoruz.

İSG İZLEM VE İLERLEME RAPORU

Sağlamış olduğunuz hizmet doğrultusunda sizlere İş Sağlığı Güvenliği anlamında neler yapıldığı ve neler Yapılması gerektiği ile ilgili olarak haftalık, 15 günlük ya da aylık periyotlar halinde raporlamalar yapılıp tarafınıza sunulmaktadır.

KALİTE KONTROL YÖNETİCİSİ

İş güvenliğinde müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak ve verilen hizmetin kalitesini olabildiğince arttırmak için iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi ziyaretleri dışında firmanızla birebir olarak doğrudan ilgilenen “Kalite Kontrol Yöneticileri” görevlendiriyoruz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşterilerimiz ile birebir ilgilenerek tüm eksiklikleri ve memnuniyetsizlikleri giderilmesi için uzman ekip ziyaretleri, kalite kontrol yönetici atamaları gerçekleştirmekteyiz. Odaklandığımız ana işimiz iş sağlığı ve iş güvenliği olduğu için; firmanız özelinde iş sağlığı ve güvenliği kültürünün oluşturulup tüm kurumlarda yaygınlaştırılmasına katkı sağlayıp müşteri memnuniyeti sağlamaktan gurur duymaktayız.

SEKTÖRDE FARKLI HİZMET

İş Sağlığı ve güvenliği hizmeti sektöründe faaliyet gösteren diğer firmalardan tamamen farklı bir bakış açısına sahip ve sunmakta olduğumuz hizmetler konusunda memnuniyet garantisini veren, farklılaşma ve kaliteli hizmet yolunda maksimum çaba sarf ederek olağanüstü emek veren bir firmayız.

EKSİKSİZ VE TAM ÇÖZÜM

Firmanızda İş Sağlığı Güvenliği ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetlerde sizlere rehberlik ediyoruz. Talebiniz doğrultusunda firmanızın İş Sağlığı Güvenliği konusunda A’dan Z’ye tam donanımlı hale getirilmesine yardımcı oluyoruz.

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK

Sizleri yormamak ve zaman kaybetmemeniz için Sağlık Taraması, İş Güvenliği Levhaları, Kişisel Korucu Donanımlar, Mesleki Yeterlilik Belgeleri, İlk Yardım Eğitimleri gibi konularda gerekli araştırmaları yaparak sunacağımız raporlar doğrultusunda bu hizmetlere en uygun şekilde ulaşabilmenizi sağlamak üzere sizlere ücretsiz danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

ÜCRETSİZ KEŞİF

Firmanızın İş Sağlığı ve Güvenliği ile alakalı olarak denetlenmesini veya risklerin değerlendirilmesini istiyorsanız sizlere yardımcı olacak deneyimli iş güvenliği uzmanlarımız ve işyeri hekimlerimiz ile ücretsiz keşif imkânı sunmaktayız.